jezyki obce hiszpanski

Tinkerbell Pościel i jak ozdobić pokój dziecka na budżet

Dorastając, Disney Piotruś Pan był już się na dobre od kilku lat, ale to nie powstrzymało mnie od dokładnie korzystających go. W filmie chociaż, Tinkerbell właśnie Pomyślę być drobna postać. Dziś jestem ojcem jednego piękną córkę i wokół naszego domu, ona była w szał jak późno i to w ciągu Tinkerbell. Wydaje Disneya trochę pixie stała się nie tylko ich nieoficjalna maskotka, ale ona ma swój własny film i całą linię towarów teraz wszystko czego moja córka chce.

Teraz będę pierwszym, który przyzna, że ??nie jestem zrobiona z pieniędzy i moja żona i ja byliśmy przez te mód przed i nie ma sposobu, aby przetrwać burzę bez zabijania swojego konta bankowego i to myśleć w kategoriach modułowości. Widzisz, teraz nasza córka chce nam przerobić swój pokój w temacie Tinkerbell. Będziemy w stanie to zrobić i zrobić to tanio, bo preparatów wzięliśmy kiedy pomalowane pomieszczenie i kupił meble.

Dla każdego moda moja córka przeszła, jedno jest wspólne dla każdego i to przy użyciu dużo różowego koloru i kokardkami i wstążkami. Kiedy nadszedł czas, aby malować jej pokoju, to jest dokładnie to, co kiedyś. Ściany były pomalowane na koloru jasnoróżowego i dodaliśmy granicę koronkowy używając tapet granicy wykończenia. Zasłony w lawendy, kontrastują z jasnym różu, ale nadal utrzymują, że dziewczęcy motyw.

Jeśli chodzi o meble, kupując wysokiej jakości będą służyć Ci lepiej w dłuższej perspektywie. Nie tylko dobre meble pomieścić lepiej, ale gdy masz dziecko porusza się, to będzie jeszcze jakąś wartość przy odsprzedaży, a nawet lepiej, można wynurzyć go i sprawiają, że odpowiednia dla pokoju. Co do stylu mebli, poszliśmy z kapryśnej stylu realnego sosny.

Wszystkie te preparaty opłaciły zapisując nam pieniądze. Przed moja córka zatrzaśnięta na Tinkerbell, była zakochana w Hello Kitty. Gdybyśmy już kompletną Hello Kitty pokoju tematycznym, bylibyśmy w tarapatach teraz. Wspaniałą rzeczą jest to, że z koronkowym wykończeniem różowy działa tak samo dobrze dla Hello Kitty jak ma to Tinkerbell i tak już wszystko, co musimy zrobić, to zamiana z kilku akcesoriów niedrogich i pokój nabiera zupełnie nowego wyglądu.

Prawdopodobnie najlepsze jest to, że moja córka jest nauczenie się zatrzymać w stylu bez rzuca wszystko dalej i wychodząc świeże. Z jej diety, kupuje nowe plakaty, które pomagają ją znosić, a kiedy jej wahania wokół urodziny, ona będzie rozpakowaniu dekoracyjne poduszki z pewnym ulubionych pixie na jakimś nowym Tinkerbell i pościel.

Wpis zawdzięczamy